Hosgeldiniz, ÜYELİK| ANA SAYFA| HAKKIMIZDA| YARDIM| İLETİŞİM| ✔ SEPETİM

 
 

 ¤ HAKKIMIZDA

DOGADANGELENLEZZET.COM’un kuruluş amacı; Tüketeceğiniz ürünleri, direkt üreticiden alıp, siz değerli tüketicilerin sofralarına kadar ulaştırmaktır. Kısacası;

DOGADANGELENLEZZET.COM, Üreticiyle, siz değerli tüketiciler arasında bir köprü vazifesi görmektedir.

DOGADANGELENLEZZET.COM Ürünleri, % 100 Doğal ve Köy ürünüdür. Ürünlerimizde hiçbir katkı maddesi olmadığı gibi, ürünlerimizi, gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. Ürünlerimiz; yöresel/bölgesel ve katkısız ürünlerdir. 

Ülkemizdeki “GIDA TERÖRÜ”nün geldiği boyutu maalesef hepimiz üzülerek görmekteyiz. DOGADANGELENLEZZET.COM, Sağlığınızı, en önemlisi, gözlerimizden sakındığımız çocuklarımızın sağlığını tehdit eden “GIDA TERÖRÜ”yle savaşmak için kurulmuştur.

DOGADANGELENLEZZET.COM’un bir diğer amacı ise; Doğal ürünlerin sofranıza kadar gelmesini sağlayan yerel üreticilere bir nebze de olsa destek olmaktır.

DOGADANGELENLEZZET.COM ürünleri, Köylü üreticilerin ve Köylü vatandaşların sofralarında tükettiği ürünlerle birebir aynıdır.

DOGADANGELENLEZZET.COM Ürünleri, köylü üreticilerin imal ettiği ürünlerin içinden, özenle seçilerek sofralarınıza kadar ulaştırılmaktadır.

DOGADANGELENLEZZET.COM, bugüne kadar hiçbir firmanın yapmadığı, ya da yapmaya cesaret edemediği bir sistemi de uygulamaya koyarak, ŞEFFAF bir satış anlayışı gerçekleştirmektedir. DOGADANGELENLEZZET.COM, her sattığı ürünü numaralandırarak satışını gerçekleştirmektedir. Bu sistemin amacı; siz değerli tüketicilerimizin, aldıkları ürünü kimden aldığını bilme hakkına sahip olmasından kaynaklanmaktadır.

Bu sistemde, ürünü alınacak her üreticiye bir numara verilecek ve satış, bu numaralandırma sistemi ile gerçekleşecektir. Bu sistem; siz değerli tüketicilerin memnuniyetinde ve ürün iadesi olduğunda göz önünde bulundurulacaktır. Memnun kaldığınız ürünler, memnun kaldığınız üreticiden alınacak, memnun kalmadığınız ürünler ise, bir daha aynı üreticiden alınmayacaktır.

DOGADANGELENLEZZET.COM, ilk etapta sayılı ürünlerle başladığı SAĞLIK YOLCULUĞUNA, siz değerli tüketicilerimizin istekleri doğrultusunda ürün yelpazesini genişleterek devam edecektir.

SAĞLIĞINIZI ÖDÜLLENDİRİNsloganıyla ve sizleri düşünerek yola çıkan DOGADANGELENLEZZET.COM, alıp tüketeceğiniz ürünlerden sonra siz değerli tüketicilerin vazgeçilmezleri arasına gireceğinden hiç şüphe duymuyoruz.    AFİYET OLSUN - DOGADANGELENLEZZET.COM

* DOGADANGELENLEZZET.COM kesinlikle bir üretici firma değildir.

   

    ADRES: GÜNDOĞAN MAHALLESİ KARABACAK SOKAK NO: 12 YENİŞEHİR BURSA TEL: (0.224) 772 26 97

    ÜRÜNLERİMİZ ÜRETİCİDEN ALINDIĞI VE BAZI ÜRÜNLER DE SINIRLI ÜRETİLDİĞİ İÇİN TOPLU SPİRAŞLERİNİZ İÇİN LÜTFEN

   (0.224) 772 26 97 NUMARALI TELEFONU ARAYINIZ. 
  
 
TAM BUGDAY KÖY EKMEGI, EV TARHANASI, EV ERISTESI, EV MANTISI, KÖY YUMURTASI, KÖY DOMATES SALÇASI, KÖY BIBER SALÇASI, DOGAL YENISEHIR KANGAL SUCUK
Akbank Sanal Pos
128 bit SSL sertifikası ile korunmakta olup 3D Secure ödeme alt yapısı mevcuttur.

Bu site güvenlidir.
SSL Sertifikası
Bu Site Metelixiz.net.tr Web Tasarım Ajansı Tarafından Hazırlanmıştır.