Hosgeldiniz, ワYELンK| ANA SAYFA| HAKKIMIZDA| YARDIM| ンLETン゙ンM| ✔ SEPETンM

 
 

 、 GワMELン KヨYワ誰DE BAL VE LOKUM ZンYAFETン

  Doadan Gelen Lezzet ekibi, Balkesir’e bal ンvrindi ilçesine bal Gümeli Köyü’ne misafir oldu.

   Doal ürünlerin adresi Doadan Gelen Lezzet yöneticilerinin yolu, Balkesir merkeze 73 kilometre uzaktaki ンvrindi ilçesinin Gümeli köyüne dütü.

   Doal ürünler almak için çkt uzun yolculuun yorgunluunu, Gümeli köyünde mola vererek atan ekibimiz, Gümeli köyü sakinlerinden Kestane ve Çam Bal üreticilii yapan Sefer Yalaz’ya konuk oldu.

KESTANE BALI VE LOKUM ZンYAFETン

   Ekibimizi son derece scak karlayan Sefer Yalaz ve ailesi, ekibimize kestane bal ve lokum ziyafeti çekti.

   Doadan Gelen Lezzet üreticilerinden olan Sefer Yalaz, ekibimizi misafir etmekten son derece mutlu olduunu kaydetti. Yalaz, “Doadan Gelen Lezzet ekibi köyümüze sk sk ziyaret ediyor. Onlar misafir etmek bizleri son derece mutlu etti” dedi.

   www.dogadangelenlezzet.com kurucusu Nihat Bçak, gösterilen misafirperverlikten ötürü Yalaz ailesi ve Gümeli köyü sakinlerini teekkür etti. Nihat Bçak, “Doal ürün almak için bölge köylerini adeta kar kar geziyoruz. Yolumuz, her zamanki gibi yine Gümeli köyüne dütü. Bizi çok scak karladlar. Ekibimiz adna kendilerine çok teekkür ediyorum” eklinde konutu.

   Doadan Gelen Lezzet koordinatörü Suat Bçak ise, “Gümeli köyüne üreticilerimizden Kestane Bal ve Çam Bal almak için geliyoruz. Her seferinde bizi son derece samimi karlyorlar. Bu kez de bizlere Kestane Bal ile lokum ziyafeti çektiler. Artk bölgedeki üreticilerimizle aile gibi olduk. Bölge insanna ve üreticilerimize can gönülden teekkürlerimizi sunuyoruz” diye konutu.

   Doadan Gelen Lezzet ekibi, Gümeli köyünden ald Kestane ve Çam Ballarn sata sunmaya balad.  
 
 
TAM BUGDAY KヨY EKMEGI, EV TARHANASI, EV ERISTESI, EV MANTISI, KヨY YUMURTASI, KヨY DOMATES SALヌASI, KヨY BIBER SALヌASI, DOGAL YENISEHIR KANGAL SUCUK
Akbank Sanal Pos
128 bit SSL sertifikas ile korunmakta olup 3D Secure deme alt yaps mevcuttur.

Bu site gvenlidir.
SSL Sertifikas
Bu Site Metelixiz.net.tr Web Tasarm Ajans Tarafndan Hazrlanmtr.