Hosgeldiniz, ÜYELİK| ANA SAYFA| HAKKIMIZDA| YARDIM| İLETİŞİM| ✔ SEPETİM

 
 

 ¤ ŞİFA DEPOSU KAPARİ ŞATIŞA SUNULDU

ŞİFA DEPOSU “KAPARİ” SATIŞA SUNULDU

   Doğadan Gelen Lezzet, piyasada bulunmayan özel yapım ürünleri, sizlerin beğenisine sunmaya devam ediyor. Şifa kaynağı KAPARİ de, siz değerli tüketicilerin beğenisine sunuldu. .

   Özel yapım doğal ürünleri tüm Türkiye ile tanıştıran Doğadan Gelen Lezzet, şimdi de “Şifa Deposu” “KAPARİ”yi sizlerin beğenisine sundu. Sağlığa faydaları saymakla bitmeyen “KAPARİ”, antioksidan, vitamin ve mineraller bakımından zengin olduğu biliniyor.

   Doğal ürün ve lezzetlerin adresi olan Doğadan Gelen Lezzet tarafından Cam kavanozlarda turşu şeklinde satışa sunulacak olan “KAPARİ”yi, salatalarda kullanabileceğiniz gibi, tavuk ve balık gibi yemeklerde sos olarak da kullanabilirsiniz.

   Son yıllarda zayıflamak için tüketilen ürünlerin başında gelen KAPARİ, 100 gramında 20 kalori barındırıyor

   Tamamen doğal ortamlarda hazırlanan ve içerisinde hiçbir kimyasal madde ve koruyucu içermeyen “KAPARİ”nin şimdiye kadar bilinen yararları ise şöyle:

   Kaparinin Faydaları ve Tıbbi Etkileri: İdrar söktürücüdür. Kabızlığı ve ishali keser. Ciğer ve dalak hastalıkları ile ülsere karşı faydalıdır. Vücuda kuvvet verir ve cinsel gücü arttırır. Ağrı kesici ve iştah açıcıdır. Kanı temizler. Kanserli hücrelerin gelişimini önleyici etkilere sahiptir. Kalp hastalıklarına karşı koruyucudur. Multipl Skleroz (MS) hastalığına karşı da etkilidir. Romatizma, basur ve gut hastalıklarında faydalıdır. Balgam söktürücüdür. Adet sancılarını giderir ve adet düzensizliklerini önler.

   Şifa deposu olarak adlandırılan “KAPARİ” sınırlı sayıda üretilecek.
 
 
TAM BUGDAY KÖY EKMEGI, EV TARHANASI, EV ERISTESI, EV MANTISI, KÖY YUMURTASI, KÖY DOMATES SALÇASI, KÖY BIBER SALÇASI, DOGAL YENISEHIR KANGAL SUCUK
Akbank Sanal Pos
128 bit SSL sertifikası ile korunmakta olup 3D Secure ödeme alt yapısı mevcuttur.

Bu site güvenlidir.
SSL Sertifikası
Bu Site Metelixiz.net.tr Web Tasarım Ajansı Tarafından Hazırlanmıştır.