Hosgeldiniz, ÜYELİK| ANA SAYFA| HAKKIMIZDA| YARDIM| İLETİŞİM| ✔ SEPETİM

 
 

 ¤ HAZIRLIKLAR DOĞADAN GELEN LEZZET İÇİN

   Köylü ve ev hanımlarının ürettiği ürünlerini internet üzerinden Türkiye’ye pazarlayan Doğadan Gelen Lezzet, köylü kadınlara destek olmaya devam ediyor.

   Bursa’nın Yenişehir ilçesine bağlı Kızılhisar Köyü’nde de yapılan hazırlıklar, Doğadan Gelen Lezzet için.

   Yenişehir’e bağlı Kızılhisar köyünün eski muhtarı Salih Çolak’ın evinde de Doğadan Gelen Lezzet için tarhana, erişte, mantı ve bazlama çeşitleri hazırlanıyor.

   Tamamen doğal ortamda ve doğal yollarla hazırlanan tarhana, erişte, mantı ve bazlamalar, tüketicilerine ulaşmak üzere Türkiye’nin dört bir köşesine Doğadan Gelen Lezzet aracılığıyla gönderiliyor.

   Kızılhisar köyünün eski muhtarı Salih Çolak, Doğadan Gelen Lezzet'e ürün hazırlamak için evlerinde bu tür hazırlıkların dönem dönem yaşandığını vurguladı.

   Doğadan Gelen Lezzet den kendilerine böyle bir teklif geldiğini ve kendilerinin de bu teklifi seve seve kabul ettiğini kaydeden Salih Çolak, “Yenişehir’de kurulan ve Türkiye’ye doğal ürünler satan  Doğadan Gelen Lezzet adına bizlerden tarhana, erişte, mantı ve bazlama üretmemiz istendi. Bu teklif bizleri son derece mutlu etti. Hem ürünlerimizi isteyenlere gönderebilecek, hem de bütçemize katkı sağlayacaktık. Artık sık sık doğal ürünler yapıyor, Doğadan Gelen Lezzet'e veriyoruz. Buradan tüketicilere sesleniyorum; Tamamen doğal olarak ürettiğimiz ürünlerimizi gönül rahatlığı ile alıp tüketebilirsiniz” şeklinde konuştu.

   Doğadan Gelen Lezzet kurucusu Nihat Bıçak ise, “Öncelikle ürünlerimize yoğun talep gösteren herkese teşekkür ediyorum. Doğadan Gelen Lezzet olarak ürünlerimizi özel olarak ürettiriyoruz. Ürünlerimiz tamamen doğaldır ve hiçbir katkı maddesi yoktur. Kızılhisar köyü eski Muhtarı Salih Çolak da bizlere ürün tedarik eden kişilerden birisi. Onlara da tüm tüketicilerimiz adına teşekkür etmek istiyorum. Onların sayesinde Türkiye’nin dört bir yayına doğal ürünler gönderme imkânı biliyoruz. Bizlere talep geldikçe ürün çeşitliliğimizi artıracağımızı belirtmek istiyorum. Doğal ürün arayan ve güvenle almak isteyenleri de www.dogadangelenlezzet.com adresini ziyaret etmeye davet ediyorum” dedi.  
 
 
TAM BUGDAY KÖY EKMEGI, EV TARHANASI, EV ERISTESI, EV MANTISI, KÖY YUMURTASI, KÖY DOMATES SALÇASI, KÖY BIBER SALÇASI, DOGAL YENISEHIR KANGAL SUCUK
Akbank Sanal Pos
128 bit SSL sertifikası ile korunmakta olup 3D Secure ödeme alt yapısı mevcuttur.

Bu site güvenlidir.
SSL Sertifikası
Bu Site Metelixiz.net.tr Web Tasarım Ajansı Tarafından Hazırlanmıştır.