Hosgeldiniz, ÜYELİK| ANA SAYFA| HAKKIMIZDA| YARDIM| İLETİŞİM| ✔ SEPETİM

 
 

 ¤ KÖYLÜ KADINLARIMIZA DESTEK OLUYORUZ

   Türkiye’nin doğal yiyecekleri olan köy ürünlerini üreticiden alarak Türkiye genelindeki tüketicilere ulaştıran Doğadan Gelen Lezzet, köylü kadınların yeni umudu oldu. 

   Köy kadınlarının ürettiği özel ürünleri ve yiyecekleri internet üzerinden Türkiye’nin dört bir yanına gönderen Doğadan Gelen Lezzet, köy kadınlarının ev bütçelerine de önemli katkılar sağlıyor.

   Yenişehir’e bağlı Eğerce Köyü’nde yaşayan Ümran Vezir’de, Doğadan Gelen Lezzet doğal köy ürünleri aldığı köy kadınlarından sadece birisi.

   Ümran Vezir’in özel olarak ürettiği doğal ürünler olan köy ekmeği, köy salçası, köy yumurtası, erişte, tarhana, mantı, kuru fasulye, nohut ve yörük bazlaması gibi çeşitli ürünleri büyük şehirdeki insanlara ulaştırdıklarını ifade eden Doğadan Gelen Lezzet kurucusu Nihat Bıçak, ayrıca, aldıkları ürünlerle köy kadınlarının ev bütçelerine sağladıkları katkıların, kendilerini de son derece mutlu ettiğini söyledi.

“ÜRÜNLERİMİZİ TİTİZLİKLE SEÇİP ÜRETTİRİYORUZ”.

   Aldıkları köy ve ev yapımı ürünleri titizlikle seçtiklerini ve ürettirdiklerini ifade eden Nihat Bıçak, “Biz, kendi evimize götürmediğimiz ve kullanmadığımız hiçbir ürünü satmıyoruz. Yani, ürünlerimizi çok titizlikle seçiyor ve titizlikle ürettiriyoruz. Sattığımız köy ekmeğinin, köy salçasının, tarhananın, yumurtanın, eriştenin, kuru fasulyenin, nohutun, kısacası tüm ürünlerimizin bir örneği daha yok. Son derece kaliteli ve güvenle tüketilecek ürünleri satıyoruz. Zaten ürünlerimizi alıp deneyenler de aynı şeyleri söylüyorlar. Herkesin ürünlerimizi bir kez denemelerini tavsiye ediyoruz. İşte o zaman farkımızı daha iyi anlayabilirler” diye konuştu.

STOK MAL YOK, ÜRÜNLER SİPARİŞE GÖRE ÜRETİLİYOR

   Doğadan Gelen Lezzet kurucusu Nihat Bıçak, doğal köy ve ev yapımı ürünlere beklediklerinin üzerinde bir talep geldiğini hatırlattı. Nihat Bıçak, “Türkiye genelinde bir boşluk var. Vatandaşlarımız doğal ürünlere yönelmeye çalışıyor ve güvenilir doğal ürünler arıyor. Haklılar da. Gıda terörünün konuşulduğu dönemde satılan ürünlere güven duymak da biraz zor açıkçası. Ancak biz çok şeffafız. Sattığımız ürünler sadece köy ve ev hanımlarının yaptığı ürünler. Stoklu malımız yok. Stoklu çalışmıyoruz. Aldığımız siparişe göre ürünlerimizi ürettiriyoruz. Böylelikle ürünlerimiz son derece taze bir şekilde tüketicilerimize ulaşıyor” dedi.

ÜRÜNLER, EN UZAK BÖLGEYE BİLE EN KISA SÜREDE ULAŞTIRILIYOR

   Nihat Bıçak, aldıkları siparişleri en kısa sürede ulaştırdıklarını kaydetti. Nihat Bıçak, “Aldığımız siparişleri ertesi günü kargoya veriyoruz. Kargoya verilen siparişler, kısa mesafelere 1 günde, uzun mesafelere ise 2 günde ulaşıyor. İzmir’den, Ağrı’ya, İstanbul’dan Adıyaman’a kadar ürün gönderiyoruz. Ve hiçbir ürünümüz zayi olmuyor. Paketlememiz de son derece kaliteli ve güvenli. Tekrar herkesi  Doğadan Gelen Lezzet ailesine bekliyoruz” şeklinde konuştu.

ÜMRAN VEZİR: DOĞADAN GELEN LEZZET’E TEŞEKKÜR EDİYORUZ

   Yenişehir Eğerce köyünde yaşayan ve köyde ürettiği doğal ürünleri Doğadan Gelen Lezzet satan Köylü üretici Ümran Vezir ise, Doğadan Gelen Lezzet kendileri için yeni bir umut olduğunu belirtti. Ümran Vezir, “Ürettiğimiz ürünlere pazar bulmakta zorlanıyorduk, çünkü buraların Pazar ortamları çok sınırlı. Ancak Doğadan Gelen Lezzet sayesinde ürünlerimizi zorlanmadan satabiliyoruz. Doğadan Gelen Lezzet ailesine çok teşekkür ediyoruz. Sayelerinde aile bütçelerimize büyük maddi girdiler sağlıyoruz” dedi.

   Ümran Vezir daha sonra şunları kaydetti: Özellikle Büyükşehir’de yaşayan aileler köy ürünlerine ulaşmakta zorluk çekiyor. Bu ailelerimiz, bizim ürettiğimiz köy ürünlerini Doğadan Gelen Lezzet alabilirler. Aldıkları her ürün bizlere destek olacaktır. Son olarak şunları söylemek istiyorum; Ürünlerimiz doğal ve son derece lezzetli ürünler. Bu ürünleri başka yerde bulmanız gerçekten çok zor.    

  

 
 
 
TAM BUGDAY KÖY EKMEGI, EV TARHANASI, EV ERISTESI, EV MANTISI, KÖY YUMURTASI, KÖY DOMATES SALÇASI, KÖY BIBER SALÇASI, DOGAL YENISEHIR KANGAL SUCUK
Akbank Sanal Pos
128 bit SSL sertifikası ile korunmakta olup 3D Secure ödeme alt yapısı mevcuttur.

Bu site güvenlidir.
SSL Sertifikası
Bu Site Metelixiz.net.tr Web Tasarım Ajansı Tarafından Hazırlanmıştır.