Hosgeldiniz, ÜYELİK| ANA SAYFA| HAKKIMIZDA| YARDIM| İLETİŞİM| ✔ SEPETİM

 
 

 ¤ KÖYLÜNÜN UMUDU OLDUK

 

   www.dogadangelenlezzet.com, internetten ürün satışına girdiğinden bu yana çiftçinin yeni ve güvenilir umudu oldu.

   Bursa’nın Yenişehir ilçesinde kurulan ve bölge üreticisinden aldığı doğal ürünleri direkt tüketiciye sunan “www.doğadangelenlezzet.com”, köylünün yeni gelir kapısı oldu.

   Yenişehirli Yerel Gazete Sahibi Nihat Bıçak tarafından uzun süren çalışmalar sonunda hayata geçirilen ve hizmet vermeye başlayan Doğadan Gelen Lezzet sayesinde Yenişehir’e bağlı 61 köyün yanı sıra Bilecik, İznik ve köylerinde yaşayan vatandaşlar, tamamen kendi ürettikleri doğal ürünleri satarak aile bütçelerine ek gelir sağlıyorlar.

YENİŞEHİRLİ ÜRETECİ MUSTAFA ACAR: DOĞADAN GELEN LEZZET SAYESİNDE, AİLE BÜTÇEMİZE BÜYÜK KATKILAR SAĞLIYORUZ

  Yenişehir’in Hayriye köyünde çiftçilikle uğraşan Mustafa Acar “Köyümüzde, kendi tarlamda ekip yetiştirdiğimiz domateslerden salça yapıyoruz. Doğadan Gelen Lezzet kuruluncaya dek salçalarımızı eşimize-dostumuza satıyorduk. Fakat Doğadan Gelen Lezzet kurulduktan sonra 2 ay içinde yaklaşık 1500 kavanoz salça sattık. Yazın ailecek çalışıyoruz, ama çoğu zaman çalıştığımızın karşılığını alamıyoruz. Allah, bu siteyi kuranlardan razı olsun, bu sayede aile bütçemiz düzeldi, kendimize olan güvenimiz arttı. Köylüler olarak bundan böyle Doğadan Gelen Lezzet için farklı ürünler de üreteceğiz” diye konuştu.

   Yine Yenişehir’e bağlı Karabahadır köyünde doğal ortamlarda yumurta üretimi yapan Nevzat Bahadır ise, “Tavuklarımız tamamen doğal ortamlarda yetişiyor. Yumurtalarımız % 100 doğal. Tavuklarımız sürekli geziyor ve doğal şekilde besleniyorlar. Nihat bey Doğadan Gelen Lezzet kurmadan önce şehir dışından yumurta isteyenlere yumurta göndermekte zorlanıyorduk. Şimdilerde ise bizden yumurta isteyenleri Doğadan Gelen Lezzet adresine yönlendiriyoruz. Herkes Doğadan Gelen Lezzet’den hiç düşünmeden yumurta alabilir” dedi.

   Doğadan Gelen Lezzet kurucusu Nihat Bıçak, kısa süre önce kurulmalarına rağmen, İstanbul’dan İzmir’e, Ankara’dan Çanakkale’ye, Ağrı’dan Adıyaman’a kadar ürün gönderdiklerini vurguladı. Nihat Bıçak, “Kısa süre önce kurulduk, ancak büyük ilgi gördük. Bu vesileyle bize teveccüh gösteren herkese teşekkür ediyorum. Kurulma amacımız, hem bu bölgenin ürünlerini değerlendirmek, hem de bu yörenin ürünlerini büyük şehirde yaşayan insanlarımızla buluşturmaktı. Çok şükür bunu gerçekleştiriyoruz” şeklinde konuştu.

   Zamanla çok daha farklı ürünleri satışa sunacaklarını kaydeden Nihat Bıçak, şunları kaydetti: Ürünlerimiz tamamen doğal ve köy ile ev yapımı ürünler. Biz son derece şeffafız ve böyle olmaya da devam edeceğiz. Vatandaşlarımız, ürünlerimizi gönül rahatlığı ile alıp tüketebilirler.

 
 
TAM BUGDAY KÖY EKMEGI, EV TARHANASI, EV ERISTESI, EV MANTISI, KÖY YUMURTASI, KÖY DOMATES SALÇASI, KÖY BIBER SALÇASI, DOGAL YENISEHIR KANGAL SUCUK
Akbank Sanal Pos
128 bit SSL sertifikası ile korunmakta olup 3D Secure ödeme alt yapısı mevcuttur.

Bu site güvenlidir.
SSL Sertifikası
Bu Site Metelixiz.net.tr Web Tasarım Ajansı Tarafından Hazırlanmıştır.